1 İyilik 1 Fidan


Quickly Donation
1 İyilik 1 Fidan

Yeşilin kaynağı ağaçlar ve yer yüzündeki yaşamın en önemli kaynağı ormanlar ülkelerin ciğerleri, önemli zenginliklerindendir.

Bütün canlıların nefes kaynağı ormanları koruyup, geliştirerek geleceğe daha yeşil bir dünya bırakmak her bir ferdin asli görevlerindendir.

Toprağa emanet edilmiş bir ağaç, mahalleye, semte, şehre hatta topluma ve bütün imana emanet edilmiş bir değerdir.

Türkiye Diyanet Vakfı olarak bir yandan ülkemizde ve dünyanın dört bir yanından eğitimden hayri ve sosyal hizmetlere hayata dokunan her alanda faaliyet yürütürken bir yandan da çevreye, yeşile yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Sizden herhangi biriniz kıyamet kopuyor olsa dahi elindeki fidanı diksin” (Riyâzü’s-Sâlihîn, 225) diyen bir Peygamberin ümmeti olarak kaybettiğimiz orman varlığımızı yeniden kazanmak ve gelecek nesillere daha yeşil bir ülke bırakmak için “1 İyilik 1 Fidan” kampanyası başlattık.

Sizde iyilik seferberliğimizin katlanarak büyümesi ve ağaç sevgisinin milli bir seferberlik haline dönüşmesi, bütün canlıların nefes kaynağı, ülkemizin ciğerleri ormanlarımızın yeniden hayat bulması, geleceğe daha yeşil bir Türkiye bırakmak için bagis.tdv.org adresimiz ile mobil uygulamamızdan online bağışta bulunabilirsiniz.

Türkiye Diyanet Vakfı © 2021
It is a foundation that works for the public benefit and can collect aid without permission, with the Decree of the Council of Ministers.
Privacy and Data Security Policy Under the Law on Protection of Personal Data

ssl