1 İyilik 1 Fidan


Hızlı Bağış
1 İyilik 1 Fidan

Yeşilin kaynağı ağaçlar ve yer yüzündeki yaşamın en önemli kaynağı ormanlar ülkelerin ciğerleri, önemli zenginliklerindendir.

Bütün canlıların nefes kaynağı ormanları koruyup, geliştirerek geleceğe daha yeşil bir dünya bırakmak her bir ferdin asli görevlerindendir.

Toprağa emanet edilmiş bir ağaç, mahalleye, semte, şehre hatta topluma ve bütün imana emanet edilmiş bir değerdir.

Türkiye Diyanet Vakfı olarak bir yandan ülkemizde ve dünyanın dört bir yanından eğitimden hayri ve sosyal hizmetlere hayata dokunan her alanda faaliyet yürütürken bir yandan da çevreye, yeşile yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Sizden herhangi biriniz kıyamet kopuyor olsa dahi elindeki fidanı diksin” (Riyâzü’s-Sâlihîn, 225) diyen bir Peygamberin ümmeti olarak kaybettiğimiz orman varlığımızı yeniden kazanmak ve gelecek nesillere daha yeşil bir ülke bırakmak için “1 İyilik 1 Fidan” kampanyası başlattık.

Sizde iyilik seferberliğimizin katlanarak büyümesi ve ağaç sevgisinin milli bir seferberlik haline dönüşmesi, bütün canlıların nefes kaynağı, ülkemizin ciğerleri ormanlarımızın yeniden hayat bulması, geleceğe daha yeşil bir Türkiye bırakmak için bagis.tdv.org adresimiz ile mobil uygulamamızdan online bağışta bulunabilirsiniz.

Türkiye Diyanet Vakfı © 2021
Bakanlar Kurulu Kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen bir vakıftır.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Gizlilik Ve Veri Güvenliği Politikası

ssl