Genel Bağış


Hızlı Bağış
Genel Bağış

“Kim iyi bir işe aracılık ederse onun da o işten bir nasibi olur. Kim kötü bir işe aracılık ederse onun da ondan bir payı olur. Allah her şeyin karşılığını vericidir."

(Nisa, 85)

*****

Türkiye Diyanet Vakfı, yurt içindeki 1.000 şubesi ve dünyanın 140 ülkesinde, eğitimden kültüre, sosyal ve hayri hizmetlerden dini hizmetleri destekleme faaliyetlerine ve uluslararası yardım çalışmalarına kadar geniş bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Savaş, kriz, deprem, sel, kuraklık gibi afetlerin yaşandığı bölgelere yönelik yardım kampanyaları yürüten Türkiye Diyanet Vakfı, bu bölgelere, gönüllü ve görevlilerimiz aracılığıyla temel gıda ve ihtiyaç maddeleri ulaştırmaktadır.

 

İHTİYAÇ NE İSE, GENEL BAĞIŞ O’DUR

Bağışlarınızı dünyanın 140 ülkesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakta, genel bağış ile yapılan bağışlar ihtiyaç durumuna göre hizmetlere harcanmaktadır. Esasında birçok hizmetin vücuda gelmesinde en önemli rolü oynayan, şarta bağlı olmadığı için acil durumlarda ihtiyaç kapsamında hemen sevk edilmeye müsait olan genel bağış kategorisine, hayırseverlerimizi bağışta bulunmaya davet ediyoruz.

Türkiye Diyanet Vakfı © 2021
Bakanlar Kurulu Kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen bir vakıftır.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Gizlilik Ve Veri Güvenliği Politikası

ssl