Katarakt Ameliyatları

Quickly Donation Options
Bağışlarınızla karanlığa mahkûm olan muhtaç kardeşlerimize umut oluyoruz.


Katarakt Ameliyatları

Allah’a ve resulüne iman edin; O’nun size emanet olarak verdiklerinden, başkaları için de harcayın. İçinizden iman edip böyle harcamada bulunanlara büyük mükâfat vardır. (Hadid 7)

Bağışlarınızla karanlığa mahkûm olan muhtaç kardeşlerimize umut oluyoruz.

Afrika'da sıcak hava, beslenme ve iklim şartları sebebiyle pek çok insan katarakt olarak görme yetisini kaybediyor. İmkansızlıklar içerisinde hayatları zorlaşan 65,2 milyon kişi, katarakt ameliyatı olmayı bekliyor; ancak sağlık hizmetinin ve göz doktorunun yetersizliği hastaları karanlık bir çaresizliğe itiyor. Türkiye Diyanet Vakfı olarak bizler de görme yetisini kaybetmiş, çaresizlik içinde bir yardım eli bekleyen kardeşlerimize hayırlarınızla umut oluyoruz.

Sizler de görmeyen gözlerin açılmasına vesile olmak için bagis.tdv.org adresimiz ile mobil uygulamamızdan online bağışta bulunabilirsiniz.


Share The Goodness
Türkiye Diyanet Vakfı © 2024 It is a foundation that works for the public benefit and can collect aid without permission, with the Decree of the Council of Ministers. Privacy and Data Security Policy Under the Law on Protection of Personal Data