Vekaleten Kurban Filistin


Hızlı Bağış

HisseVekaleten Kurban Filistin

KURBANLARINIZLA FİLİSTİN’E HAYAT VERİN!

Zulüm altında ezilen Filistinli kardeşlerimize ulaştırılmak üzere Vakfımıza vekalet yoluyla ulaştırdığınız kurban bağışlarınızı “Türkiye Diyanet Vakfı Güvencesiyle” kesiyor ve ihtiyaç sahibi Filistinli ailelere ulaştırıyoruz.

Bir hisse bedeli 2100 TL olan kurban bağışlarınızla zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren kardeşlerimiz, hayata tutunacak.

1948’den bu yana sıkıntılar içinde yaşamak zorunda bırakılan, barış, istikrar ve güven isteyen milyonlarca Filistinli kardeşlerimiz halen İsrail zulmüne maruz kalmaktadır. 

Ramazan Bayramı öncesinde Kudüs'te başlayan ve sonrasında Gazze'ye sıçrayan olaylar ve işgalci İsrail güçlerinin Gazze'ye yönelik saldırıları sonucu yüzlerce kardeşimiz şehit olmuş, binlercesi yaralanmış ve evsiz kalmıştır. Saldırılar sonucu binlerce konut, cami, hastane yıkılmış veya hasar görmüştür.

Evlerini kaybeden Gazze halkı okullarda ve akrabalarının yanında yaşam mücadelesi vermekte desteğimize ihtiyaç duymaktadır.

Kurban bağışlarınız Vakfımız tarafından dini vecibelere uygun olarak kesilerek Filistinli kardeşlerimizin sofralarına ulaştırılacaktır.

bagis.tdv.org adresimizden online olarak bağış yaparak bu iyilik seferberliğine destek olabilirsiniz.

Türkiye Diyanet Vakfı © 2021
Bakanlar Kurulu Kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen bir vakıftır.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Gizlilik Ve Veri Güvenliği Politikası

ssl