Protection of Orphan abroad


Quickly Donation

QuantityProtection of Orphan abroad

Allah Resulü, “Bir kimse sırf Allah rızası için bir yetimin başını okşarsa, elinin dokunduğu her saç teline karşılık ona sevap vardır.” (Ahmed b. Hanbel, Müsned, V, 250) buyurmaktadır.

Yetimlerimize yalnız olmadıklarını hissettirmek, onlara her daim kol kanat gerecek birilerinin olduğunu göstermek için sizde bu iyilik seferberliğimize destek olabilirsiniz.

Aylık 200 TL / 25 € / 30 $ bağışlayarak yurt dışında 1 yetime bir ay destek olabilirsiniz.  Yetim Himayesi yurt dışında bulunan savaş, hastalık vb.  gibi durumlar sebebiyle yetim kalmış çocuklara yönelik olarak yapılan aylık nakdi destek programıdır. Yapmış olduğunuz bağışlar daha önceden tespit edilen yetimlere ulaştırılmaktadır.  Dilerseniz bağışınızı aylık düzenli ya da tek sefer olarak yapabilirsiniz. Bu kapsamda 0-14 yaş arası yetim çocuklara destek verilecektir.

Bu kategoriye banka şubeleri aracılığıyla bağış yapmak istediğinizde açıklamada “Yurt Dışı Yetim Himayesi” yer alması gerekmektedir.

Türkiye Diyanet Vakfı © 2021
It is a foundation that works for the public benefit and can collect aid without permission, with the Decree of the Council of Ministers.
Privacy and Data Security Policy Under the Law on Protection of Personal Data

ssl